ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول بهشت زهرای تهران گلزار شهدا میدان یادمان شهیدان لشکر27 محمدرسول الله قطعه 40
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
درباره وبلاگ


"بسم رب الشهداء والصدیقین"
گلزار شهدا مامن و ملجاء مادرانی غریب است که سالها با اشک دیده غبار از سنگ مزار فرزندانشان شسته اند و پناهگاه پدرانی است که همراه با سنگ مزار عزیزانشان، قامتشان نیز شکست... در این وبلاگ قصد داریم شرحی بر عملکرد رزمندگان گردان انصار الرسول از لشگر بیست و هفت محمد رسول الله "صلوات الله علیه" درایستگاه صلواتی واقع در گلزار شهدای تهران واقع در بهشت زهرا سلام الله علیها- قطعه 40 داشته باشیم.
این عاشقان جان سوخته و جامانده همچنان به عشق دوستان شهیدشان در فضایی صمیمی خدمات خوب و ارزنده ای به زائرین گلزار شهدا ارائه می دهند...

مدیر وبلاگ : گردان انصار الرسول

نیمــه ی مــاه مبـارک خبـری گویـا شد

از سمـا تـا به زمیـن ولولــه ای برپـا شد

صف به صف نور به نور عالم و آدم گفتند

گـل بریزید ملائــک که علی(ع) بـابـا شد

ماه به نیمه رسیده است و درهای رحمت، بر روی جهانیان باز است. فراوانی رحمت و نعمت است و جانها آکنده از عشق است. ماه به نیمه رسیده است که این چنین در کامل‏ترین صورت خویش به جلوه‏ گری، دست ‏افشانی می ‏کند. ستارگان به تکاپو درآمده ‏اند گرداگرد ماه. بدری در آستانه حُسن خودنمایی می ‏کند؛ ماه تمامی که از ذخیره هستی به زمین هدیه داده شده است.

حَسَن، آینه حُسن خداوندی است؛ تصویر زیبایی خداوند است که در صورت خاکی نقش بسته است. مجتبی، در آغوش پاک ‏ترین مادران عالم چشم به جهان گشود و میوه قلب رسول اللّه‏ شد. آمد و کرامت را از پدر آسمانی ‏اش آموخت و چراغ کرامتش را برای اهل زمین برافروخت. ثمره زندگی علی و فاطمه، پا به جهان خاکی گذاشت. خاک تا افلاک غرق نور و سرور شود. نیمه ماه است؛ ماهی که درهای رحمت بر روی جهانیان گشوده شده است.

خدایا! به «کریم اهل بیت» سوگند، سایه کرامت خویش را از ما دریغ مدار!

ولادت باسعادت کریم اهل بیت، مظهر جود و کرم و بخشش

امام حسن مجتبی(علیه السلام) مبارکنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) نبش قطعه 40 در دومین پنجشنبه از ماه مبارک رمضان در روز پنجشنبه مورخ 95/03/27 کار خود را با اقامه نماز جماعت آغاز کرد و در ادامه خادمین گردان شروع به پخش افطاری در میان خانواده معظم شهدا و زائرین گرامی نمودند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) نبش قطعه 40 طبق روال همیشه در روز پنجشنبه مورخ 95/03/20 کار خود را با اقامه نماز جماعت آغاز کرد و در ادامه خادمین گردان شروع به پخش افطاری در میان خانواده معظم شهدا و زائرین گرامی نمودند.

افطاری شامل نان و پنیر، سبزی، خرما، ذولبیا و حلیم بود

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
یکشنبه 23 خرداد 1395

جرعه نوشان بهشت

رسول خدا صلى الله علیه و آله فرمود:

كسى كه روزه او را از غذاهاى مورد علاقه‏ اش باز دارد بر خداست كه به او از غذاهاى بهشتى بخوراند و از شرابهاى بهشتى به او بنوشاند.

بحار الانوار ج 93 ص 331

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
جمعه 21 خرداد 1395

مژده به روزه‏ داران

امام صادق علیه السلام فرمود:

هر كس كه در روز بسیار گرم براى خدا روزه بگیرد و تشنه شود خداوند هزار فرشته را مى ‏گمارد تا دست‏ به چهره او بكشند و او را بشارت دهند تا هنگامى كه افطار كند.

الكافى، ج 4 ص 64 ح 8; بحار الانوار ج 93 ص 247نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
چهارشنبه 19 خرداد 1395

برادرمان حاج احمد را برداشتم و بردم خدمت حضرت آیت الله خامنه‌ای که در آن زمان علاوه بر ریاست جمهوری‏، رئیس شورای عالی دفاع هم بودند. در آن ملاقات، بنده خدمت حضرت آقا عرض کردم که ایشان (حاج احمد) کاملاً آماده قبول این مأموریت است، منتهی مایل است از زبان شما بشنود که باید این کار را انجام بدهد. وقتی حضرت آقا به حاج احمد گفتند: «شما انتخاب شده‌اید تا به عنوان نماینده نظام جمهوری اسلامی ایران، به آن بروید» حاج احمد خیلی تحت تأثیر قرار گرفت. خود حضرت آقا هم تاکنون بارها، این جملاتی را که حاج احمد در آن ملاقات به کار برد را به ما یادآور شده‌اند. در آن جلسه حاج احمد، خدمت حضرت آقا عرض کرد: «یعنی خداوند متعال ما را انتخاب کرده تا برویم با اسرائیلی‌ها بجنگیم؟!» حضرت آقا با لبخند فرمودند: «بله! شما نماینده نظام هستید» بروید آنجا و جلوی تهاجم اسرائیلی‌ها را بگیرید.»

روایتی از برادر محسن رضایی؛ همپای صاعقهنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)

 مراسم پذیرایی از زائران حرم امام خمینی(ره) توسط خادمان ایستگاه صلواتی گردان انصارالرسول(ص) در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 13 و 95/03/14نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

قیام 15 خرداد 42، گویای این واقعیت بود که اگر ملّتی مورد تجاوز و زورگویی های عده ای قدرت طلب دیکتاتور مآب قرار گیرد؛ تنها اراده آن ملت است که می تواند در مقابله با ظلمها و ستمها ایستادگی کند و سرنوشت خود را رقم زند و 15 خرداد، روز ورق خوردن سرنوشت مبارکی بود که اگر چه با خون های جوانان پاک این سرزمین آغشته شد؛ اما مبدأء تحول بزرگ در عرصه حیات سیاسی و اجتماعی جامعه بود.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

بسیارند انسان‌هایی که رفته‌اند. اصلاً رفتن و نماندن یک اصل و سنت الهی است؛ و «لاَ تَبْدِیلَ لِخَلْقِ الله»، ولی به قول حافظ تفاوت در بار امانت کشیدن است.

بعضی رفتن‌ها، نام رحلت می‌گیرند، بعضی نام درگذشت. بعضی هم می‌گویند، رفتنی بود، عمرش به دنیا نبود. بعضی رحلت‌ها جانسوزند، بعضی رحلت‌ها غم‌بارند و بعضی حسرت‌آور. بزرگان و نواندیشانِ شجاعِ دنیا، رفتنشان جور دیگری است، شاید از همان رحلت‌های غم‌بار یا حسرت‌آور باشد. یا به قول بچه‌های لبنان، هم جان‌سوز، هم غم‌بار، هم حسرت‌آور، مثل رحلت خمینى.

پرسیدم از کجا می‌دانى؟ گفت: همان «تُعِزّ مَنْ تَشَاء وَتُذِلّ مَنْ تَشَاء» است. خدا او را در دنیا عزیز و کبیر کرد و رهبر و مرشد قرار داد تا او را ببینیم و راه را بیابیم. هر چه داریم از او داریم. بعد با چشمانی مؤدب و نگاهی معنادار زمزمه کرد.

از غم دوست در این میکده فریاد کشم

دادرس نیست که در هجر رخش داد کشم

سال‌ها می‌گذرد، حادثه‌ها می‌آید

انتظار فرج از نیمه خرداد کشم

امام خمینی یک حقیقت همیشه زنده است ، نام او پرچم انقلاب ، راه او راه انقلاب و اهداف او اهداف این انقلاب است.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

سیدحسن نصرالله:

امام خمینی(ره) همواره بر پیوند عمیق و محکم میان عرفان و جهاد و شهادت تأکید می ورزیدند و جهاد و شهادت را از نتایج عرفان واقعی می دانستند. مگر نه اینکه جهاد، دری از درهای بهشت است و خداوند آن را بر روی بندگان خاص خود می گشاید؟

تصور ما باید بر این اساس باشد که نیروی عرفان بتواند انسان را به مجاهدی بزرگ تبدیل کند، او را به سوی مسئولیت پذیری و فداکاری های بزرگ سوق دهد و قدرت رویارویی با دشمن را در وی ایجاد کند، هر چند دست خالی و بی سلاح باشد.

عرفان واقعی باید بتواند قدرت بیان سخن حق را در انسان به وجود آورد و در عرصه مبارزه به او نیرویی دهد که خبر از خداوند از کسی نهراسد.

امام خمینی(ره) یکی از کسانی بودند که عده کثیری از شهدا و مبارزان راه خدا او را مثال روشنی از عرفان واقعی برشمردند.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

       السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین

 

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

بیا که بی تو نه سحر را طاقتی است و نه صبح را صداقتی؛ که سحر به شبنم لطف تو بیدار می شود و صبح، به سلام تو از جا بر می خیزد. بیا که بی تو آینه ها، زنگار غربت گرفته اند. هیچ کس حریم اطلسی ها را پاس نمی دارد و بر داغ لاله ها در هم نمی گذارد. بیا که بی تو، قنوت شاخه ها، اجابتی جز غروب تلخ خزان ندارد. بی تو کدام دست مهر، سرشک غم از دیدگان یتیمان بر می گیرد؟ کجاست آغوش مهربانی که دل های زخمی را به ضیافت ابریشمی بخواند؟ ای آبِ آب! رودخانه ها عطش دیدار تو را دارند و در بستر انتظار، به سوی دریای ظهور تو شتابان اند. قامتی به استواری کوه، دلی به بی کرانگی دریا، طراوتی به لطافت سبزینه ها، سینه ای به فراخی آسمان ها و صمیمتی به گرمی خورشید می خواهد تا بشود تو را خواند و کاروان دل ها را به منزلگاه امید کشاند. این همه را که اندکی بیش نیست، از دل شکسته ترین منتظران تاریخ دریغ مدار، که ظهور تو اجابت دعای ماست.

میلاد با سعادت منجی عالم بشریت، برپاکننده قسط و عدل

منتقم خون حسین(ع)، حضرت ولیعصر، امام زمان،

مهدی موعود (عج) بر عموم شیعیان جهان مبارک بادنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی