ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول بهشت زهرای تهران گلزار شهدا میدان یادمان شهیدان لشکر27 محمدرسول الله قطعه 40
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
درباره وبلاگ


"بسم رب الشهداء والصدیقین"
گلزار شهدا مامن و ملجاء مادرانی غریب است که سالها با اشک دیده غبار از سنگ مزار فرزندانشان شسته اند و پناهگاه پدرانی است که همراه با سنگ مزار عزیزانشان، قامتشان نیز شکست... در این وبلاگ قصد داریم شرحی بر عملکرد رزمندگان گردان انصار الرسول از لشگر بیست و هفت محمد رسول الله "صلوات الله علیه" درایستگاه صلواتی واقع در گلزار شهدای تهران واقع در بهشت زهرا سلام الله علیها- قطعه 40 داشته باشیم.
این عاشقان جان سوخته و جامانده همچنان به عشق دوستان شهیدشان در فضایی صمیمی خدمات خوب و ارزنده ای به زائرین گلزار شهدا ارائه می دهند...

مدیر وبلاگ : گردان انصار الرسول

    السلام علیک یا ابا صالح المهدی (عج)

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

تو را می‏جویم از هوای مطبوع مدینه، از زلالی طلوع یک صبح تازه. متولد می‏شوم از حس تازه سرودن. پلک می‏زنی و کربلا در ذهن جهان تکثیر می‏شود. پلک می‏زنی و سفارت عشق، بر شانه ‏هایت سنگینی می‏کند. پلک می‏زنی و اخبارگوی تاریخ سرخی می‏شوی که تا الی الابد این خط سرخ ادامه دارد. به دف و چنگ عرشیان پلک می‏گشایی تا ادامه کارنامه برهوت کربلا باشی. از خطبه ‏هایت آتشفشان جاری می‏شود و از دعاهایت، زلالی یک رود به دنیا می‏آید. تو می ‏آیی و ذایقه واژه‏ ها، از عطر دعا آکنده می‏شود. تو می ‏آیی و بر صبح لبانت، معنویت عارفانه نقش می‏ بندد. تو می ‏آیی و روح نا آرام سجاده ‏ها را به آرامشی خواستنی می‏سپاری. می‏آیی و شولای باران بر دوش، باب الحوائج می‏شوی. دست بالا می‏بری و برای درخت‏های بهشت، باران تلاوت می‏کنی. صحیفه سینه را می‏گشایی و صحیفه سجادیه ‏ای می‏نویسی که زبور آل محمد می‏شود.

میلاد پرفروغ اسوه عارفان، زینت عابدان

حضرت امام زین العابدین علی بن الحسین(ع)

بر همگان گرامی بادنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

     السلام علیک یا قمر بنی هاشم ابو الفضل العباس

در سالروز ولادت ابولقضل العباس روز جانباز طبق سنوات سالهای قبل امسال طی مراسمی  از برادر عزیز جانباز قطع نخاع برادر امیر حاجعلی قدر دانی گردید .

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

خوش آمدی، ای که نامت مشک ‏های تشنه را بی‏تاب‏ تر می‏ کند و خیمه ‏های عطش، پایمردی ‏ات را قرن‏هاست به ستایش نشسته ‏اند! تو را که می ‏گویم، اُبهتی علوی، مویرگ‏های جانم را می ‏لرزاند. صدایت می‏ زنم؛ آن‏چنان‏که خاک و باد و آب و آتش، شبانه ‏روز به جست‏ و جوی تواند. یا عباس! زمین بی‏ تو گویی مچاله در حصار خویش است! یادت، تا آسمان‏ های فضیلت و عشق بلندم می ‏کند و من، سرخوش از لمحه مقدست، در شکوهی بی ‏بدیل، غوطه می ‏خورم. بر آستان شریفت، پرندگان ارادتم را به پرواز می ‏خوانم و قدم‏ های ارجمندت را بر دیده می ‏گذارم.

ولادت ساقی کربلا، باب الحوائج حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز گرامی باد

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

وقتی همهمه فرشتگان، سکوت هفت آسمان را به هم می ‌ریزد؛ وقتی آن همه ستاره به میهمانی چشمان حبیب خدا رفته ‌اند؛ وقتی ماه برای آمدنش این پا و آن پا می کند و خورشید، مبهوتِ هیبت ستاره ‌ای در زمین می ‌ماند؛ وقتی آیه تطهیر برای جاری شدن بیتابی می ‌کند و عطر گل‌های تکبیر در هوا بیداد؛ یعنی که احسن الخالقین، تمام جلوه‌ های آسمانی را در کالبد زمینی گنجانده است؛ یعنی که روحی بزرگ و آیه‌ ای مقدس را در لفافی از جنس بشر پیچیده است. او کیست جز حسین(ع)؛ ستاره‌ ای که ردّ درخشان حضورش، دستان خالی زمین را به حضور نُه چراغ هدایت مزین می‌ کند. او کیست جز ابوالائمه که محفل آل‌کسا را با قدم‌های سرخش رونق می ‌دهد؟ کیست جز خامس آل عبا، که فوجی از ملایک را به شوق سیاحتش از عرش به فرش می ‌کشاند؟ سرور جوانان بهشت آمده است. زمین حق دارد برای در آغوش گرفتن رکنی از بهشت، دستانش بلرزد و پاهایش سُست شود. چه کسی در بزرگی نسب به قدر و پایه حسین(ع) خواهد رسید. نسبش را باید در عطر جان ‌فزای رسول الله بجویى! نسبش را باید در جنس لطیف یاس جست و جو کنى. نسب حسین به پایه ‌های کعبه می ‌رسد؛ به على! رواست که تن‌پوشش، پرنیان پر جبرئیل باشد و کامش را از شیره جان رسول برگیرند. رواست که شفاعت قدومش، فرشته مطرود عرش (یعنی فطرس) را مقرب درگاه سازد تا از شوق این شرافت، بر جماعت فرشتگان فخر فروشد.

 

فرخنده میلاد باسعادت سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع)

و روز پاسدار گرامی باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

                        السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا

در سالروز عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص)  اردوی زیارتی و سراسر معنوی خادمین شهدا در ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول لشکر27 محمدرسول الله  به  مشهدالرضا  مشرف شدند در این اردوی 3 روزه با برگزاری جلسات عید مبعث و حضور در گلزار شهدای بهشت الرضا در مشهد و......یاد و خاطره شهدای گرانقدر را گرامی داشتند. اجرکم عندالله

 

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


حرا، لحظه های شکوهمندی را به تماشا نشسته است. آسمان به فرش نزدیک شده است تا اوج روح فرشیان را با مقیاس های آسمانی بسنجد و ناتوان است و «اقرا بسم ربک...» زمین را می لرزاند. محمّد صلی الله علیه و آله اینک تنها امین زمینی ها نیست؛ او امین آسمانیان شده است. او امین خداوند است و این بار، امانت، آیه های روشن وحی است و صاحبان امانت، آن سوی حرا؛ و محمّد باید از کوه سرازیر شود و به سمت آنان بشتابد. باید آنها را نیز در این معجزه سهیم کند.

او «رحمة للعالمین» است. امین خدا از کوه پایین می آید و خداوند، از جلوه ذات خود بر روی زمین، می بالد به فرشتگان و از پنجره های آسمان، عرشیان، سرک می کشند تا بار رسالت را بر روی دوش خیرالمرسلین ببیند و امین خدا با گام های استوار، به سمت خانه در حرکت است .عطر آیه های روشن آسمان بر لبانش جاری است. قلبش از معارف آسمان و زمین آکنده است. روحش از پله های آسمان بالا رفته است و درجه های روشن نور را بی پروا از زیر گام هایش می گذراند. عظمت انسان مشهود است بر اهل آسمان و زمین. روشنی، تازه تولد یافته است در کوچه پس کوچه های داغ مکّه و آیه ها از زبان انسان، آهنگ دیگری دارد؛ آهنگ عبودیت، آهنگِ «وحده لا اله الا هو»، «قولو لا اله الا الله تفلحوا» و گویی زمین است که مبعوث شده است و بار آسمان اینک بر دوش زمین است. زمین، استوار، آسمان را بر دوش دارد. زمین، مرکز ثقل آفرینش است و محمّد صلی الله علیه و آله ، معجزه خاتم.

أللّهُمّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

عید سعید مبعث، آغاز راه رستگارى و طلوع تابنده مهر هدایت و عدالت، مبارک باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


شهادت امام موسی کاظم(ع) بر همه شیعیان تسلیت باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

سلام به بینندگان وبلاگ ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول لشکر27 ادرس و ای دی کانال تلگرام را در دسترس قرار می دهیم تا دوستانی که مایل هستند از خاطرات رزمندگان و شهدا و وصایا و....استفاده نمایندنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


قهـرمان کربــلا در شـام غوغــا می‌کنــد

ظالـم بیدادگر را خـوار و رسـوا می‌کنــد

خطبه‌ای خواند، که باشد همچنان آتشفشان

انقـلاب کـربـلا بنــگر کـه احیـا می‌کنــد

 برای تو می ‌نویسم، ای زینب! ای که فریاد با تو آغاز شد و بیداد با تو رسوا! ای آزاد اسیر! ای قامت سبز اعتراض! ای نهال بارور ایثار! ای جاری زلال متانت! ای آیه صراحت و عفت! ای آذرخش خشم! ای مظهر لطافت و رحمت! چگونه می ‌توان تو را گفت، تو را نوشت. قلم در ابهامِ شناختت مانده است. انسان، در زیبایی کامل در تو متجلی است. چه کسی را می ‌توان یافت که در هنگام توهین، در های‌ و هوی کشنده انبوه مردمان، در کوچه‌ های تهمت و تحقیر، در خنده‌ های شوم پلیدان، آرام و بی ‌هراس این‌گونه پرصلابت و قاطع، رگبار تند سخن را بر قلب ‌های سخت خفتگان، چون آتشی مذاب جاری کند. کیست که در چنین هنگامه سراسر خون و رنج و درد و تنهایى، ‌هنوز فریادی برای کشیدن و سخنی برای گفتن و توانی برای ایستادن داشته باشد. خدایا چگونه باور کنم، چگونه می ‌توانم شانه‌ های ظریفی را در زیر کوهساران سنگین این همه فاجعه، ایستاده ببینم؟ زینب(س) آیه‌ های توانایی انسان را نوشت و سرود قدرت ایمان را سرود و شعر بلند رسالت را نگاشت.

 وفات حضرت زینب(س)

بر همه شیعیان تسلیت باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

از خلیل بن احمد خواستند فضیلتی دربارة امیرالمومنین علیه السلام بگوید.

گفت: چه بگویم دربارة کسی که دوستان او از ترسِ دشمنانش ، فضایلش را مخفی کردند و دشمنان او از سر کینه و حسد ، مناقبش را انکار نمودند و با وجود اینکه دوست و دشمن فضایل او را پنهان ساختند، آن‌قدر ظاهر گشته است که شرق و غرب عالم را پر کرده است.

 

طلوع همتای آفتاب در زمین

امروز، وقتی خورشید، سر از بالین کوه‏ها بردارد و طلوع کند، همتای خود را در زمین خواهد یافت؛ مولای نخلستان‏های سکوت و چاه، مولای شبگرد کوچه‏های کوفه را که بار امانت بر دوش، خلافت خدا را بر زمین مجسم خواهد کرد. فردا، یتیمان، طعم نان دست‏های فاطمه را در بخشش شبانه او، بی‏منّت خواهند چشید. ببار ای ابر رحمت؛ که میلاد تو، آغازگر انگشتان ذوالفقاری نور است و فتح خیبر، دری است که به روی بازوان عدالت گشوده است تا آن را برای همیشه، در تاریخ قلوب مؤمنین ثبت کنی. تا که بر لب نامت ای زیباترین، می‏آورم  آسمان‏ها را تو گویی بر زمین می‏آورم
تو طلوع آفتابی، من اذان مغربم  زیر لب نام امیرالمؤمنین می‏آورم

 

ولادت باسعادت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب(ع) بر همه شیعیان مبارک بادنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
چهارشنبه 1 اردیبهشت 1395

            السلام علیک یا امیر المومنین علی علیه السلام 

ولادت خوشروترین و خوشبوترین گل باغ ولادت و امامت حضرت علی (ع) تبریک و تهنیت باد

  با سلام و صلوات به اطلاع دوستان و زائرین گلزار  شهدا  میرساند ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول صلوات الله علیه لشکر27 محمدرسول الله (ص) پنجشنبه دوم اردیبهشت 1395   ازساعت 9 صبح لغایت اذان مغرب به یاد شهدایی که تا اخرین نفس یا علی گفتند در  خدمت زائرین گلزار شهدا ی  بهشت زهرا سلام الله علیه نبش قطعه 40 هستیم                                                                                                                                         شهدا  را یاد  کنید  با  ذکر  صلواتنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی