ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول بهشت زهرای تهران گلزار شهدا میدان یادمان شهیدان لشکر27 محمدرسول الله قطعه 40
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
درباره وبلاگ


"بسم رب الشهداء والصدیقین"
گلزار شهدا مامن و ملجاء مادرانی غریب است که سالها با اشک دیده غبار از سنگ مزار فرزندانشان شسته اند و پناهگاه پدرانی است که همراه با سنگ مزار عزیزانشان، قامتشان نیز شکست... در این وبلاگ قصد داریم شرحی بر عملکرد رزمندگان گردان انصار الرسول از لشگر بیست و هفت محمد رسول الله "صلوات الله علیه" درایستگاه صلواتی واقع در گلزار شهدای تهران واقع در بهشت زهرا سلام الله علیها- قطعه 40 داشته باشیم.
این عاشقان جان سوخته و جامانده همچنان به عشق دوستان شهیدشان در فضایی صمیمی خدمات خوب و ارزنده ای به زائرین گلزار شهدا ارائه می دهند...

مدیر وبلاگ : گردان انصار الرسول

بشارتت باد آمدن فرزند؛ فرزندی که در همه آفاق یگانه است! باعظمتی به وسعت تمام آسمان ها، که هیچ معمّایی برایش غامض و هیچ علمی برایش دشوار نیست. فرزندی که آسمان، به سخاوت دست هایش غبطه خواهد خورد! فرزندی که با حضور سبز خود، مسیر امامت را تا رویش اولین سپیده موعود، ادامه خواهد داد! فرزندی که نخوتِ مستبدّان را با بردباری علم خود، خواهد شکست. و چرخه آوازه اش، حیرتیان لاهوت و ناسوت را مفتون خویش، خواهد کرد! با تمام خردسالی اش، خاک پای «ابن الرضا» را آسمان، سُرمه خواهد کرد و زمین، شکوفه های گیلاس را به پایش خواهد افشاند!
دست هایش که سخاوتمندترین فصل سبز هستی اند، آسمان را با قنوتش، زمین را با نگاهش، مسکینان را با ملاطفتش و درماندگان را با اجابتش، مثل نسیم بهاری، خواهد نواخت و عشق، در حوالی نگاهش، به اوج هیجان خواهد رسید. صبرِ تمام محافل و مجالس، با نام مبارکش آذین خواهد شد و با وجود خُردسالی، پیران راه را راهنما خواهد بود! چشم ها به نگاه مهربانش و قلم ها به نجوای آسمانی اش، دوخته خواهد شد! به قامت آسمانی اش، هستی تواضع خواهد کرد و بر قدوم مبارکش، عرش، حریر عاطفه خواهد گسترد!

ولادت فرخنده و مسعود نهمین آیت سروری و پیشوای کرامت و بخشندگی،

امام محمد تقی الجواد علیه السلام

مبارک بادنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

        السلام علیک یا ابا عبد الله الحسین

 


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پنجشنبه 26 فروردین 1395

امشب ، یک شب خاص است. یک شب استثنائی که تا سال دیگر تکرار نخواهد شد. امشب هر چه قدر آرزو کنی، چشمه آرزوهایت خشک نمی شود، پس آرزو کن. امشب هر چه قدر خدا را صدا کنی، خسته نمی شوی، پس صدایش کن. او منتظر توست. او منتظر آرزوهایت ، خنده هایت ، گریه هایت، استغفارهایت ، ندبه هایت ،ابزار عشق و ایمان و اظهار بندگی توست.

 

خدایا مرا ببخش؛

که همواره در گرفتاری هایم ؛ دنیا را از تو خواسته ام ؛

الهی ... دستانی عطا کن که تو را برایم از تو بخواهد  ...

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
چهارشنبه 25 فروردین 1395

                   السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

  با سلام و صلوات به اطلاع دوستان و زائرین گلزار  شهدا  میرساند ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول صلوات الله علیه لشکر27 محمدرسول الله (ص) پنجشنبه 26 فروردین 1395  ازساعت 10 صبح لغایت اذان مغرب به یاد شهیدانی که در چنین ایامی یه شهادت رسیدند  شهید حجت  الله نیکچه فراهانی از  انصارالرسول —شهید مختار سلیمانی  از میثم —شهید غلامحسین گودینی از حنین  —شهید حیات پور از تخریب — شهید میر تفی از یاسر —شهید بهرام تندسته از عمار —شهید اسلامی جعفر طیار  و ....در خدمت زائرین عزیز گلزار شهدا هستیم                                                                                                                      شهدا  را یاد  کنید  با  ذکر  صلواتنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
فروغی كه از خورشید وجودش می ‌تابید، روشن‌ گر افكار و راهنمای مردم بیدار بود. ظلمت حاكم، آن حق مظلوم را به زندان افكند و در حصر نهاد، ولی آن نور زندانى، پیوسته روشنایی می ‌بخشید و بر دل ‌های محبان حكومت داشت؛ نه با سلاح، كه با فلاح؛ نه با قدرت نظامى، كه با فضیلت اخلاقى.

سخن‌ چینان از جاذبه معنوی و برتری علمی ‌اش در آتش حسد می ‌‌سوختند و حاكمان، او را رقیب حكومت می ‌دانستند. او را از مدینه به سامرا بردند تا مدینه بی ‌خورشید بماند و پروانه‌ ها، سرگردان و شیعه، پریشان، ولی خلفای كوردل عباسى، كورتر از آن بودند كه فروغ جهان‌ تاب او را درك كنند.

آنچه او را محبوب دلها ساخته بود، پیوند با خدا، تكیه بر خالق، غنای از مخلوق، وارستگی از دنیا، وابستگی به ابدیت و دلدادگی به عبادت بود.

سلام بر جان روشن و ضمیر فروزانش كه با نیایش و نجوا با خدا مأنوس بود و سجاده و سحر، گواه یك عمر تهجد و شب ‌زنده ‌داری ‌اش بود.

 

شهادت امام هادی(ع) بر تمام شیعیان جهان تسلیت باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

 اگراین شهدایی که شلمچه یادگار آنهاست نبودند,امروزدر این کشورازاستقلال ملی, شرف ملت,از اسلام هیچ نشان برجسته ای نبود           مقام معظم رهبری

 با سلام و صلوات به اطلاع دوستان و زائرین گلزار شهدا میرساند ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول صلوات الله علیه لشکر27 محمدرسول الله (ص) پنجشنبه  19/1/1395 ازساعت 10 صبح لغایت اذان مغرب به یاد شهدا والفجر یک  فرمانده لشکر حاج رضا چراغی  و ارتشی بسیجی شهید صیاد شیرازی و سید شهیدان اهل قلم شهیدسید مرتضی اوینی  و ....در خدمت زائرین عزیز گلزار شهدا هستیم

 شهدا  را یاد  کنید  با  ذکر  صلوات

 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

«...مبارك باد بر شما چنین حكومتی كه در آن اختلاف نژاد و سیاه و سفید و ترك و فارس و كرد و بلوچ مطرح نیست. همه برابرند و فقط در پناه تقوا و برتری به اخلاق فاضله و اعمال صالحه هست و تفاوت بین زن و مرد و بین اقلیت های مذهبی و دیگران در امر اجرای عدالت نیست.»

بخشی از پیام حضرت امام خمینی قدس سره به مناسبت 12 فروردین 1358
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

میلادش تولد بهاراست ؛ تولد آب است و تولد هر چه پاکی و زلالی. میلادش از هر سو رحمت است. از آن جهت که ادامه ی راه انبیاست. فاطمه ( س) امتداد راه انبیاست. اگر او نبود، طریق انبیا ابتر می ماند و این سلسله ی پیوسته به بن بست می رسید. فاطمه ، فاطمه نامیده شد؛ چون از هر زشتی و پلیدی بری بود و ناپاکی در او راه نداشت؛ هر چه بود، عصمت بود و عفاف و پاکی. فاطمه آن گونه بود که هر گاه پیامبر (ص) او را می دید ، تسکین می یافت و او  همیشه با یک سبد شکوفه ی لبخند به استقبال پدر می رفت. فاطمه در خانه ی همسر  نیز چنین بود؛ آن سان که علی و فاطمه شایسته ترین زوج جهان بودند. خانه گلی فاطمه پناهگاه مسکینان و فقیران بود. هر حاجتمندی که از همه جا ناامید می شد، رو به خانه فاطمه می آورد و با دست پر باز می گشت. صفات فاطمه (س) آن چنان آسمانی است که خداوند در قرآن او را که همراه با همسر و فرزندانش سه شب متوالی غذای افطار خود را به فقرا می بخشند، این گونه می ستاید: و یُطعِمونَ الطعامَ عَلی حُِبّهِ مِسکیناً و یَتیماً و اسیراً (سوره دهر ، آیه 8)

فاطمه صفات و خصلت هایی را که از پدر به ارث برده است ، همان گونه نیز به ارث می گذارد؛ و چنین است که فرزندان او بهترین انسان های روی زمین هستند. و از این روست که خداوند بر پیامبر (ص) به سبب اعطای فاطمه ( س) منت می نهد و او را به شکر گزاری فرا می خواند و می فرماید : " انا اَعطیناکَ الکَوثر  فَصَّل لِربِّک وَانحر  اِن شانِئکَ هُوالَابتَر . ( سوره کوثر)

میلاد گل سر سبد آفرینش ، حضرت فاطمه (س) بر همه عاشقان خاندان عصمت و طهارت ، مبارک باد

 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

یا مُقلّبَ القلوبِ و الأبصار
ای دگرگون کننده ی قلب ها و چشم ها
یا مُدبِّرَ اللیلِ و النَّهار
ای گرداننده و تنظیم کننده ی روزها و شبها
یا مُحوِّلَ الحَولِ و الأحوال
ای تغییر دهنده ی حال انسان و طبیعت
حوِّل حالَنا إلى أحسنِ الحال
حال ما را به بهترین حال دگرگون فرما

 سلام بر نوروز سلام بر اعجاز طبیعت، سلام بر تازگی ها سلام بر پاکی ها، سلام بر دست یدالهی خدا در خلقت طبیعت، سلام بر مقلب القلوب و الابصار

دلهامان را با بهاران بهاری کنیم جداشویم از همه پلیدیهای نفس اماره و به سوی تکامل نفس مطمئنه به سوی پروردگار رجوع کنیم عیدیمان را از شهدا بگیریم از انها بخواهیم ما را نیز چون خود به مقام ارجعی الی ربک راضیه مرضیه فادخلی فی عبادی و ادخلی جنتی رهنمون سازند و لاغیر. ای شهید ای آنکه بر کرانه ازلی و ابدی عالم وجود بر نشسته ای دستی بر آر و ما قبرستان نشینان عادات سخیف را از این منجلاب بیرون کش. این عید و سالی که ان شاله نکوست با تکرار یاد خدا نیکوتر خواهد شد. از بندگی غیر به در آییم و به ولایت او بازگردیم از منیت ها رها شده و به سوی یگانگی او پناه ببریم سال را با بهاران چون شهدا آغاز کنیم چرا که سالی که نکوست از بهارش پیداست و یقینا سالی که با یاد خدا و تجدید عهد با ارمان شهدا آغاز شود نکوترین سال است

 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی