ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول بهشت زهرای تهران گلزار شهدا میدان یادمان شهیدان لشکر27 محمدرسول الله قطعه 40
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
درباره وبلاگ


"بسم رب الشهداء والصدیقین"
گلزار شهدا مامن و ملجاء مادرانی غریب است که سالها با اشک دیده غبار از سنگ مزار فرزندانشان شسته اند و پناهگاه پدرانی است که همراه با سنگ مزار عزیزانشان، قامتشان نیز شکست... در این وبلاگ قصد داریم شرحی بر عملکرد رزمندگان گردان انصار الرسول از لشگر بیست و هفت محمد رسول الله "صلوات الله علیه" درایستگاه صلواتی واقع در گلزار شهدای تهران واقع در بهشت زهرا سلام الله علیها- قطعه 40 داشته باشیم.
این عاشقان جان سوخته و جامانده همچنان به عشق دوستان شهیدشان در فضایی صمیمی خدمات خوب و ارزنده ای به زائرین گلزار شهدا ارائه می دهند...

مدیر وبلاگ : گردان انصار الرسول


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

     السلام علیک یا ابا عبدالله الحسینعلیه السلام 

عملیات پیروزمند کربلای یک، با هدف بازپس‌گیری شهر مهران، در تیرماه سال 1365 در منطقة عمومی مهران و ارتفاعات قلاویزان انجام گرفت، از بعضی جوانب با بقیة عملیات‌ها متفاوت بود؛ از جمله، مأموریت گردان انصارالرسول (ص) که درست در هنگام ظهر و در گرمای سوزان تابستان انجام شد. آن روز با فریاد تکبیر شهید منصور حاج‌امینی، معاون فرماندهی گردان انصار، عملیات آغاز شد و بچه‌ها در یک چشم بر هم زدن از کانال‌های مقابل خود در ارتفاعات قلاویزان بالا رفتند و همراه با درگیری و شلیک بی‌امان سلاح‌های سبک و انفرادی در دشت و تپه‌ماهورهای بالای قلاویزان شروع به پیشروی کرده، دشمن را در مواضع خود غافل‌گیر کردند.

هر سمت را که نگاه می‌کردیم، عراقی‌هایی را می‌دیدیم که در حال فرار هستند. آن‌ها دسته‌دسته و انفرادی با زیرپیراهن‌های سفید و بدون پوتین به سمت عقب می‌دویدند و ما که در طول مسیر همة مهمّات خود را مصرف کرده بودیم، فقط فرار آن‌ها را تماشا می‌کردیم. بچه‌ها همه افسوس می‌خوردند که نمی‌توانند دشمن را به درک برسانند. در همین موقع، شهید محمود واحدی  را دیدم که جسورانه و با شجاعت خاصّی به سمت دشمن شلیک می‌کرد. یکی از بچه‌های گروهان شهادت هم از راه رسید؛ در حالی‌که تیربار گرینف بر دوش داشت و نواری مملو از فشنگ از آن آویزان بود. تیربار را روی دست گرفتم و به کمک شهید محمود شعبانی  که از نیروهای تدارکات گروهان شهادت بود، باقی‌ماندة دشمن را به درک فرستادیم. در همین موقع، شهید حسن بختو   که معاون یکی از گروهان‌‌ها بود، مرا صدا کرد و گفت: «محمّد، من بیسیمچی ‌گروهان را گم کرده‌ام و به یک دستگاه بیسیم نیاز دارم.»

من به سمت چپ برگشتم تا برایش بیسیم تهیه کنم. در مسیر که به اطراف می‌نگریستم، ناگهان محمود واحدی را دیدم که بر روی زمین افتاده و با دست روی شکم خود را گرفته است. دیدم به شدت زخمی شده. او را روی دوش خود انداختم و تا جایی که آمبولانس‌ها برای بردن مجروحان می‌آمدند، به عقب بردم. آن‌جا مکانی نسبتاً امن در پشت یک تپه‌ بود. محمود را بین مجروحان دیگر گذاشتم و خودم برای یافتن بیسیم به سمت جلو به راه افتادم. هنوز چند قدمی دور نشده بودم که صدای انفجار مهیبی از پشت تپه به‌گوشم رسید. به سرعت خودم را به آن‌جا رساندم. خمپارة 120 میلی‌متری درست در بین مجروحین به زمین خورده بود و همة زخمی‌ها از جمله محمود واحدی با بدن متلاشی‌شده به شهادت رسیده بودند.

  منبع:   ما انجا بودیم

کتاب خاطرات رزمندگان گردان انصارالرسول لشکر27نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

✔ دختر کوچولو دو تا سیب تو هر دو دستش داشت.

همون موقع مادرش وارد اطاق شد

چشمش به دو تا دست دخترش افتاد.

و بهش گفت :   یکی از سیباتو به من میدی ؟

دخترک نگاهی خیره به مادرش انداخت و نگاهی به هر دو سیب .

کمی فکر کرد و ناگهان یه گاز به هر دو سیب زد!

لبخند روی لبای مادرش خشک شد ! چهره ی مادر داد میزد که چقدر از دخترش نا امید شده... امّا ؛ دخترک لحظه ای بعد  یکی از سیب‌های گاز زده رو به طرف مادرش گرفت و گفت :   مامان جوون بیا اینو بخور ، چون این سیب شیرین‌ تره !   مادر خشکش زد ! چه اندیشه‌ایی به ذهنش راه داده بود و دخترکش در چه اندیشه ایی بود !

 هر قدر با تجربه باشیم ، در هر مقامی هم که باشیم ، هر قدر هم خودمونو عقل کل  بدونیم ، قضاوت رو باید کمی به تأخیر بندازیم و بگذاریم طرف مقابل فرصتی برای توضیح داشته باشه

 قبل از اینکه درباره راه رفتن کسی قضاوت کنی، کمی با کفش های او راه برو 

 گاهی قضاوت نادرست درباره کسی ممکن است به قیمت تباهی زندگی او تمام شود، قضاوت واقعی فقط مخصوص خداست،حقیقت زندگی انسان ها شاید با برداشت شما از آن، فرسنگ ها فاصله داشته باشد.نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

امام سجاد(علیه السلام):

بارخدایا! بر محمد و خاندان او درود فرست و به ما به‌جای ماه رفته رمضان، خیر و احسان ارزانی دار و عید فطر ما را خجسته گردان و آن را بهترین روزی کن که در جلب گذشت تو، بر ما گذشته و گناه ما را از میان برده است و گناهان ما را چه پنهان و چه آشکار بیامرز.

بارخدایا! در روز فطر که آن را برای مؤمنان، عید و شادی و برای اهل دین خویش، محل تجمع و همایش قرار داده‌اى، ما را به‌سوی خود بازگردان و از هر گناهی که مرتکب شده‌ایم و هر بدی که بر جای نهاده‌ایم یا اندیشه ناپسندی که پنهان داشته‌ایم، ما را توبه ده.

صحیفه سجادیه، نیایش 45

 
نمی دانم در امتحان تو از قبول شدگانم یا نه؟ اما کارنامه لرزان چشم ترم را بر گونه هایم ببین که توان سیلی خشم تو را ندارد. اکنون که نشستن بر خوان روزه تو، قلبم را شکننده کرده است، بازگشته ام تا به مُهر تأیید، مِهر و امید را از تو طلب کنم. مبادا پس از امروز، در روزمرگی ها غرقه شوم و عهدم را با تو تا رمضانی دیگر نگاه ندارم! عید فطر، منزلی است برای پوشیدن بهترین لباس روح در موسم دیدار تو، تا مگر پسندت افتم و در بند بندگی ات اسیر شوم.

استشمام عطر خوش بوی عید فطر از پنجره ملکوتی رمضان گوارای وجود پاکتان
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

               السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

              السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
       السلام علیک یا ابا عبدالله الحسینعلیه السلام 

یا سلام و صلوات  به  اطلاع دوستان و زائرین گلزار شهدا میزساند ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول صلوات الله علیه  لشکر27 محمدرسول الله پنجشنبه 25/4/1394 از ساعت 16  لغایت اذان مغرب به یاد  شهدای  عملیات رمضان  که در شامگاه 23 تیر ماه 1361 در شب 21 ماه مبارک رمضان و سالروز شهادت امام علی (ع) در ساعت 21 و 30 دقیقه  با رمز «یا صاحب الزمان ادرکنی» در منطقه عملیاتی شلمچه در شرق بصره آغاز شد. در خدمت زائرین گلزارشهدا هستیم . یاد کنید شهید اسماعیل قهرمانی جانشین لشکر27 محمدرسول الله با ذکر صلوات

                     شهدا  را یاد  کنید  با  ذکر  صلوات

                     سامانه پیامک     30002121465122

                      ایمیل                g.ansare27@gmail.comنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

           السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلامنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

       السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام

آشنایی من با شهید عزیز امیرحسین ذاکری به خاطره‌ای باز می‌گردد که از ابتدای ورودش به گردان انصار‌الرسول (ص) در ذهنم باقی مانده است. یادم هست که لشکر حضرت رسول (ص) در اردوگاه کوزران در نزدیکی اسلام‌آباد غرب بود و من به تازگی از گروهان جهاد به گروهان هجرت رفته و معاون یکی از دسته‌ها بودم. همان شب اول، برنامة رزم شبانه داشتیم. در میانة کار وقتی در کنار ستون حرکت می‌کردم، متوجه شدم کسی در انتهای ستون سیگار می‌کشد. به همین علت، خودم را به انتهای ستون رساندم و چون در تاریکی شب نمی‌شد متوجه شخصی شد که سیگار کشیده، اشتباهاً به امیرحسین تذکر دادم و گفتم:  من دوست ندارم کسی از بچه‌های بسیجی در جبهه سیگار بکشد.  او با صراحت گفت:   شما اشتباه می‌کنید. من اصلاً اهل این کارها نیستم و از سیگار بدم می‌آید.

فردای آن روز به اشتباه خودم پی بردم و از او معذرت‌خواهی کردم؛ اما همین گفت‌وگو باعث شد که تا لحظة شهادت او، با هم دوست صمیمی باشیم و او هم تا لحظات آخر در همین گروهان هجرت بماند.

شهادت امیرحسین، در عملیات والفجر 8 و در منطقة کارخانة نمک در شهر فاو اتفاق افتاد. گردان انصار، پس از پدافند در مهران، برای تجدید قوا به اردوگاه کرخه آمده بود که کم‌کم زمزمة عملیات به گوش رسید. از بچه‌های قدیمی فقط امیرحسین ذاکری در گروهان مانده و بقیه نیروهای جدید بودند. گردان به سرعت کار آموزش و رزم نیروها را به انجام رساند و همگی آمادة عزیمت به منطقة عملیاتی شدیم. این ‌بار، برخلاف همة عملیات‌ها، کار نقل و انتقال نیروها با حساسیّت خاص و در استتار کامل انجام می‌گرفت و هیچ‌کس نمی‌دانست عملیات در کدام منطقه انجام خواهد شد. سرانجام واحد تعاونِ لشکر، ساک‌ها و وصیت‌نامه‌های بچه‌ها را تحویل گرفت و گردان با کامیون‌های اتاق‌دار به سمت منطقه حرکت کرد. یک هفته در میان نخلستان‌های شهر آبادان بودیم. در آن‌جا هم آموزش‌ها و رزم‌های شبانه برای هماهنگ شدن با شرایط آب و هوایی منطقه ادامه یافت. یک هفته بعد عازم اروندرود شدیم. 48 ساعت در سوله‌های از قبل طراحی‌شده ماندیم تا این‌که طرح عملیات را اعلام کردند. گردان مالک برای تصرف پایگاه موشکی عراق می‌رفت و گردان انصار نیز می‌بایست در ادامة عملیات، روی کارخانة نمک عملیات کرده، آن منطقة وسیع را از لوث وجود دشمن پاک‌سازی می‌کرد.

ما پس از تصرف پایگاه موشکی توسط گردان مالک اشتر، در زیر ‌آتش شدید توپخانة دشمن به کارخانة نمک یورش بردیم و خیلی زود با کمترین تلفات، کُل مناطق از پیش تعیین‌شده را آزاد کردیم و مقرهای متعددی از لشکرهای رزمی عراق را در همین مسیر پاک‌سازی کردیم. همین‌طور که پیشروی می‌کردیم، من از ناحیة سر زخمی شدم؛ امّا چون جراحت سختی نبود، در منطقه ماندم. چند روز بعد که تازه در مواضع جدید استقرار یافته و در سنگر بودیم، مورد حملة بمب‌های خوشه‌ای هواپیماهای عراقی قرار گرفتیم و من دوباره زخمی شدم. امیرحسین ذاکری نیز در کنار من بود. او تلاش بسیاری کرد تا برای زخم‌های من کاری انجام دهد؛ امّا چون منطقه مرتباً بمباران می‌شد، من به او اجازه ندادم برای آوردن امدادگر از آن‌جا فاصله بگیرد.

دو روز از این حملات وحشیانه نگذشته بود که باز هم دشمن مواضع ما را  با انواع گلولة خمپاره و توپ هدف گرفت. یکی از آن خمپاره‌ها، درست در روی سنگری که امیرحسین بر آن بود، برخورد کرد و او پس از تحمل یک دورة سختی و بی‌خوابی، در اوج خدمت به اسلام و میهن اسلامی، در سنگر خط مقدم عملیات غرورآفرین والفجر 8 به شهادت رسید.

چند ساعت پس از این حملات، وقتی منطقه کمی ‌آرام گرفت، تنها کاری که توانستیم برای این شهید عزیز انجام دهیم، انتقال جنازة مطهرش به پشت جبهه بود. امیدوارم او نیز ما را از دعای خیر خود محروم نکند و در صحرای قیامت شفاعت کند.

منبع ما انجا جابودیم

کتاب خاطرات رزمندگان گردان انصارالرسول لشکر27نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

     السلام علیک یا علی ابن ابیطالب (ع)نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

      السلام علیک یا علی ابن ابیطالب (ع)نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
        السلام علیک یا امیرالمومنین علیعلیه السلام 

یا سلام و صلوات  شهادت حضرت علی (ع) مولود کعبه شهید محراب را به پیشگاه حضرت ولی عصر  (عج)  و عموم مسلمین جهان به ویژه محبان دوست داران اهلبیت (ع) تسلیت عرض میکنیم. امید که از این شب و روزهای با برکت فیض کامل ببریم انشاءاللهبه  اطلاع دوستان و زائرین گلزار شهدا میزساند ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول صلوات الله علیه  لشکر27 محمدرسول الله پنجشنبه 18/4/1394 از ساعت 17 لغایت اذان مغرب به یاد  شهدای   گمنام  در خدمت زائرین گلزارشهدا هستیم . ودر اخر جمله ای از شهید محمدابراهیم همت فرمانده بسیجی لشکر27 محمدرسول الله راتقدیم شما میکنیم: ما هنوز شهادت بی درد را می طلبیم٬ غافل از آنکه شهادت را جز به اهل درد نمی دهند.

                     سامانه پیامک     30002121465122

                      ایمیل             g.ansare27@gmail.com

                نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

امام علی(ع)  می فرمایند:

در شگفتم از کسى که می بیند هر روز از جان و عمر او کاسته می شود ، امّا براى مرگ آماده نمی ‏ شود.

غررالحکم و دررالکلم ، ح 6253

 

 

ناله کن اى دل به عزاى على

گریه کن اى دیده براى على
کعبه ز کف داده چو مولود خویش

گشته سیه پوش عزاى على
ماه دگر در دل شب نشنود

صوت مناجات و دعاى على
واى امیر دو سرا کشته شد

خانه غم گشته،سراى على

شهادت مولای متقیان علی (ع) تسلیت باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

        السلام علیک یا امیرالمومنین علی علیه السلام

حضرت موسی (ع) در مناجات با خدای سبحان، می فرماید:

خداوندا! می خواهم به تو نزدیك شوم، فرمود: قرب من، برای كسی است كه شب قدر، بیدار شود.

 گفت: خداوندا! رحمتت را می خواهم، فرمود: رحمتم برای كسی است كه در شب قدر به مسكینان رحمت كند.

 گفت: خداوندا! جواز گذشتن از صراط را از تومی خواهم، فرمود: جواز صراط برای كسی است كه در شب قدر، صدقه ای بدهد.

 گفت: خداوندا! از درختان بهشت و از میوه هایش می خواهم، فرمود: آن ها برای كسی است كه در شب قدر، تسبیح كند.


گفت: خداوندا! رهایی از جهنم را می خواهم، فرمود: رهایی از جهنم برای كسی است كه در شب قدر،استغفاركند.

گفت: خداوندا! خشنودی تو را می خواهم، فرمود: خشنودی من برای كسی است كه درشب قدر، دو ركعت نماز بگذارد.

                                                  (مستدرك الوسائل نوری 7/754)


 نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


چشم انتظار چه نشسته اید، کوچه های بی وفا؟ آن عابر مهربان، امشب شما را به رونق گام های خویش، بار نخواهد داد چه بیهوده در خود می لولید، تأسف های کوفی؟! آن بزرگ صبور، دیگر شِکوه های شما را در چاه نخواهد ریخت.

اشک بریزید، یتیمان زمین؛ هیچ کس پس از او در حق شما پدری نخواهد کرد!

 یا علی
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

                   اعمال شب قدر,شب قدر,اعمال شب نوزدهم

 

شب نوزدهم  اول شبهای قدر است وشب قدر همان شبی است که در تمام سال شبی به خوبی وفضیلت آن نمی رسد وعمل در آن بهتر است از عمل در هزار ماه ودر آن شب (شب قدر) تقدیر امور سال می شود وملائکه وروح که اعظم ملائکه است درآن شب باذن پروردگار بزمین نازل می شوند وبخدمت امام زمان علیه الستلام مشرف می شوند وآنچه برای هر کس مقدر شده است بر امام علیه السلام عرض می کنند واعماال شب قدر بر دو نوع است ، یکی آنکه در هر سه شب باید کرد ودیگر آنکه مخصوص است به هر شبی.

اما اعمالی که در هر سه شب (شبهای قدر)  مشترک است وباید انجام داد :

اول : غسل است  ( مقارن غروب آفتاب ، که بهتر است نماز شام را با غسل خواند )

دوم : دو رکعت نماز است که در هر رکعت بعد از حمد هفتمرتبه توحید بخواند وبعد از فراغ  هفتاد مرتبه اَستَغفُرِاللهَ وَاَتوبُ اِلَیهِ ودر روایتی است که از جای خود بر نخیزد تا حقتعالی او وپدر ومادرش را بیامرزد.

سوم : قرآن مجید را بگشاید وبگذارد در مقابل خود وبگوید :  اَللّهُمَّ اِنّی اَسئَلُِکَ بِکِتابِکَ المُنزَلِوَمافیهِاسمُکَالاَکبَرُو،اَسماؤُکَ الحُسنی وَیُخافُ وَ یُرجی اَن تَجعَلَنی مِن عُتَقائِکَ مِنَ النّار پس هر حاجت که دارد بخواند

چهارم : مصحف شریف را بگیرد وبر سر بگذارد وبگوید :

اَللّهمَّ بِحَقِّ هذاالقُرآنِ وَ بِحَقِّ مَن اَرسَلتَه بِه وَبِحَقِ کُلِّ مومنٍ مَدَحتَه ُ فیهِ وَبِحَقِّکَ عَلَیهِم فلا اَحَدَ اَعرَفُبِ بِحَقِّکَ مِنکَ

ده مرتبه بگوید : بِکَ یا الله

ده مرتبه : بِمُحَمَّدٍ

ده مرتبه : بِعلیٍّ

ده مرتبه : بِفاطِمَةَ

ده مرتبه : بِالحَسَنِ

ده مرتبه :  بِالحُسَین ِ

ده مرتبه :  بِعلیّ بنِ الحُسین

ده مرتبه :  بِمُحَمَّدِ بنِ  عَلِیٍّ

ده مرتبه :  بِجَعفَر بنِ مُحَمَّدٍ

ده مرتبه :  بِموُسی بنِ جَعفَر ٍ

ده مرتبه :  بِعلیِّ بنِ عَلیٍّ

ده مرتبه :  بِعَلِیِّ بنِ  مُحَمَّدٍ

ده مرتبه :  بِالحَسَنِ بنِ  عَلِیٍّ

ده مرتبه :  بِالحُجَّةِ

پس هر حاجتی داری طلب کن .

پنجم : زیارت امام حسین (ع) است؛ که در خبر است که چون شب قدر میشود منادی از آسمان هفتم ندا میکند که  حق تعالی آمرزید هر کسی را که به زیارت قبر امام حسین (ع) آمده .

ششم : احیا داشتن این شبها است که در روایت امده هر کس احیا کند شب قدر را گناهان او آمرزیده شود هر چند به عدد ستارگان آسمان وسنگینی کوهها وکیل دریاها باشد .

هفتم : صد رکعت نماز کند که فضیلت بسیار دارد ، وافضل آنست که در هر رکعت بعد از حمد ده مزتبه توحید بخواند .

هشتم : بخواند :اَللّهُمَّ اِنّی اَمسَیتُ لَکَ عَبدًا داخِرًا لا اَملِکُ لِنَفسی وَ اَعتَرِفُ ....نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

      السلام علیک یا ابا عبدالله الحسینعلیه السلام 

بهمن 64 در عملیات والفجر8 فرمانده گروهان شهادت  از گردان انصارالرسول لشگر 27 محمد رسول الله بودم. پس از شکستن خط فاو و انحدام خاکریزهای دشمن، در مکانی مستقر شدیم که در مقابل دید دشمن بود. تعداد بسیاری از تانکرهای فرسوده و اجسام حجیم در آنجا بود. سعی داشتیم دشمن متوجه ما نشود. شهید دستواره گفت که فکری برای فریب دشمن دارد.

او با لودری، آن اجسام حجیم را به صورت یک خط در امتداد یکدیگر (در برابر دشمن) قرار داد و راه دید عراق را بست. هر چه از او خواستیم تا کمکش کنیم، قبول نکرد. فقط به من گفت که مواظب دشمن روی جاده «ام القصر» باشم، چون ممکن بود به طرفمان پیشروی کنند. مدام نگران بودم که دشمن با زدن خمپاره، لودر را مورد هدف قرار دهد.شهید دستواره با صبر و شکیبایی، هر یک از تانکرها را (در میان شلیک خمپاره های دشمن) یکی پس از دیگری کنار هم چید؛ سپس به من گفت که یک آرپی جی زن و تیربار چی را جهت مراقبت به آن جا بفرستم.

او بعد از پایان کارش، خداحافظی کرد و رفت. فردا صبح، دشمن به خیال اینکه در پشت این موانع، ما مستقر شدیم، تا مدت ها سرگرم شلیک به آنجا بود. این فکر بکر شهید دستواره واقعا قابل ستایش بود.

راوی: برادر حسن قاسمینوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

       السلام علیک یا ابا عبدالله الحسینعلیه السلام نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

       السلام علیک یا ابا عبدالله الحسینعلیه السلام نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
        السلام علیک یا ابا عبدالله الحسینعلیه السلام 

یا سلام و صلوات  به  اطلاع دوستان و زائرین گلزار شهدا میزساند ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصارالرسول صلوات الله علیه  لشکر27 محمدرسول الله پنجشنبه 11/4/1394 از ساعت 16  لغایت اذان مغرب به یاد  شهدای  عملیات کربلای یک که در ازاد سازی شهر مهران و ارتفاعات قلاویزان حضور داشتند شهیدان سید محمدرضا دستواره -محمودواحدی -حمید قهاری -رضا محمدی -محمود شعبانی - رضا قربانی - کریمی پور -مرتضی عطاران - اکبر مظفری -حجت حیدری - رمضانعلی زواره یان- اسماعیل خالقی-علی نصیرزاده-مرتضی فغانی -ابوالفضل داورنیا-احمد شول-حبیب اقاجانلو -حمیدرضا لطیفیان -سعید رادان جبلی-کریمی - داود نانوایی و.... در خدمت زائرین گلزارشهدا هستیم .

                     شهدا  را یاد  کنید  با  ذکر  صلوات

                     سامانه پیامک     30002121465122

                      ایمیل             g.ansare27@gmail.comنوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()


( کل صفحات : 2 )    1   2   


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی