ایستگاه صلواتی رزمندگان گردان انصار الرسول بهشت زهرای تهران گلزار شهدا میدان یادمان شهیدان لشکر27 محمدرسول الله قطعه 40
السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام
درباره وبلاگ


"بسم رب الشهداء والصدیقین"
گلزار شهدا مامن و ملجاء مادرانی غریب است که سالها با اشک دیده غبار از سنگ مزار فرزندانشان شسته اند و پناهگاه پدرانی است که همراه با سنگ مزار عزیزانشان، قامتشان نیز شکست... در این وبلاگ قصد داریم شرحی بر عملکرد رزمندگان گردان انصار الرسول از لشگر بیست و هفت محمد رسول الله "صلوات الله علیه" درایستگاه صلواتی واقع در گلزار شهدای تهران واقع در بهشت زهرا سلام الله علیها- قطعه 40 داشته باشیم.
این عاشقان جان سوخته و جامانده همچنان به عشق دوستان شهیدشان در فضایی صمیمی خدمات خوب و ارزنده ای به زائرین گلزار شهدا ارائه می دهند...

مدیر وبلاگ : گردان انصار الرسول

زینت مولود کعبه در دامن میوه ی بهشت خدا در حال درخشش است. در دامن دو دریای به هم پیوسته ی نبوت و امامت دختری متولد می شود که گوهر امامت در حفظ خویش انتظارش را میکشد. در خانه ی علی و فاطمه دختری طلوع می کند که از تلاقی  لبخند و اشک، شادی و حزن، تصویری شگفت می آفریند تصویری که 56 سال بعد کربلا آن را تفسیر می کند. انتظار فراق به لبخند وصال چهره ی زهرا را زهرایی میکند پیامبر از سفر باز آمده است گویا تمام خستگی راه را با دیدن چهره ی نوزاد فاطمه  فراموش می کند و خطاب به زهرا می فرماید نامش را زینب بگذارید. یعنی درخت پر ثمری که خلق و خوی دو دریای وجود علی و فاطمه را در خود جمع کرده است. پیامبر در آیینه ی علم لدنی صبری را در او می نگرد که تداعی کننده ی اعجاز و کرامت است. زینب مگو حیدری کلام و فاطمی کمال. زینب مگو نگاه بان گوهر یکدانه ی امامت.  زینب مگو کوه صبر و استقامت. تولد زینب نیست تولد صبر همه برگزیدگان خداست. تولد ذوالفقار دیگر علی در کربلا و کوفه و شام است. تولد زبان علی در حنجره ی خشمگین و غمبار زهرایی دیگر است.  آری تولد زینب است. زینب زینب است همانگونه که فاطمه فاطمه است. سلام بر صبر و سلام بر زینب، سلام بر درایت و کیاست و سلام بر زینب، سلام بر عبادت و سلام بر زینب، سلام بر شجاعت و ابهت و حیا و عفت و سلام بر زینب. سلام بر فصاحت و بلاغت و سلام بر زینب. سلام بر ظلم ستیزی و سلام بر زینب.

 

ولادت قهرمان فصاحت و بلاغت،  مظهر مهربانی و عطوفت، عقیله ی بنی هاشم زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار مبارک باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(علیه السلام)نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()
پنجشنبه 15 بهمن 1394


پیروزی انقلاب اسلامی در ایران تنها یك حادثه داخلی برای تغییر یك رژیم سیاسی نبود. بلكه همان‌گونه كه بسیاری از دولتمردان آمریكائی، اسرائیلی و اروپائی در خاطرات خود از آن روزها تعبیر كرده‌‌اند، انقلاب از دیدگاه آنان زلزله‌ای ویرانگر برای جهان غرب بود.

گذشته از آنكه آمریكا مطلوبترین شرائط جغرافیائی، اقتصادی و نظامی را در یكی از حساسترین مناطق جهان كه مرزهای طولانی با رقیب (دولت شوروی) داشت، از دست می‌‌داد امواج این انفجار بزرگ رژیمهای وابسته به غرب را در ممالك اسلامی و بلاد عربی متزلزل و بیمناك كرده بود. پیام اصلی انقلاب اسلامی ماهیتی فرهنگی داشت و مبتنی بر اندیشه دینی و ارزشهای معنوی بود.

 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

امام آمد!

آنگاه که او آمد همه زهم پرسند:

نفس گرم کدامین عیسی، بر تن مرده ی صد ساله ی این خلق دمید؟

ید بیضای کدامین موسی نور از دیده ی هامان بربود؟ عقل را از سر فرعون بپراند؟

عشق و اخلاص کدام ابراهیم آب، برآتش نمرود بریخت؟

قدرت قدس کدامین جبریل مشت حق بر دهن باطل زد؟

 همت و صبر کدامین ایوب در شتابان دل این خلق افتاد؟

یا که اعجاز چه روح الله ای،با سر انگشت مسیحایی خویش،پیکر مرده و افسرده ی این ایران را ، (به خداوند قسم)؛ بار دگر احیا کرد؟

 آن کدام آذر بود؟ آن کدام آتش برخاسته از سینه ی خاکستر بود،که چنین غوغا کرد؟ که چنین محشر بی سابقه ای بر پا کرد؟

 

آغاز دهه مبارک فجر بر همه فجرآفرینان مبارک باد
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع)نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نظرات ()

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی